СТО КИЇВ. Автосервіс Київ. Ремонт двигунів

Ремонт автомобілів, двигуна, ходової, паливної системи, рихтування, фарбування. Ремонт і обслуговування авто

Fiat Doblo заміна ременя ГРМ дизель і бензин I, II, III, IV покоління Київ ціна

Заміна ременя ГРМ Фіат Добло вартість

Fiat Doblo заміна ременя ГРМ дизель і бензин I, II, III, IV покоління Київ ціна

Заміна ременя ГРМ фіат Добло вартість

                   Fiat Doblo заміна ременя ГРМ дизель і бензин I, II, III, IV покоління

Заміна ременя ГРМ в Fiat Doblo I, II, III і IV покоління замовляйте в нашому автосервісі AUTOCENTER. Ми професійно виконуємо ремонт Фіат Добло під ключ. Заміна ременя ГРМ на Добло наше СТО виконає для всіх поколінь авто. Телефонуйте і записуйтеся, щоб замінити ремінь ГРМ для вашого Фіат Добло під ключ.

Заміна ременя ГРМ і помпи Фіат Добло I

Бензин
1,2 65 к.с. 48 кВт
1,6 16 В 103 к.с. 76 кВт
1,4 77 к.с. 57 кВт
Дизель
1,9 Д 63 к.с. 46 кВт
1,9 JTD 100 к.с. 74 кВт


Заміна ременя ГРМ і помпи Фіат Добло II
Бензин
1,4 77 к.с. 57 кВт
1.6 Natural Power 103 к.с. 76 кВт
Дизель
1,3 Д 75 к.с. 55 кВт*
1.3D 85 к.с. 63 кВт*
1,9 16 В Multijet 120 к.с. 88 кВт
1.9 Multijet 105 к.с. 77 кВт

Заміна ременя ГРМ і помпи Фіат Добло III

Бензин
1,4 16в 95лс 70кВт
1.4 T-jet 16v 120л.с. 88кВт
1.4 T-jet 16v CNG 120HP 88kW
Дизель
1.3 Multijet II 16v 90 к.с. 66 кВт
1.6 Multijet 16v 105 к.с. 77 кВт
2.0 Multijet 16v 135 к.с. 99 кВт


Заміна ременя ГРМ і помпи Фіат Добло IV
Бензин
1,4 16 В 95 к.с. 70 кВт
1.4 T-Jet 16В 120л.с. 88кВт
Дизель
1.3 MultiJet 95 к.с. 70 кВт*
1.6 MultiJet 120 к.с. 88 кВт
1.6 MultiJet 16В 105 к.с. 77кВт
2.0 MultiJet 16V 135 к.с. 99 кВт

Скільки часу займає заміна ременя ГРМ на Фіат Добло?


Заміна ременя ГРМ – одна з тих послуг, терміни якої кардинально різняться залежно від двигуна, встановленого в автомобілі. В одній і тій самій моделі автомобіля заміна може зайняти від 2 годин до кількох десятків. Це залежить від розташування ГРМ або самого налаштування двигуна. Буває, що для заміни ланцюга ГРМ доводиться розбирати половину переду (бампера, ліхтарі, стрингер тощо), а то і весь двигун знімати. У випадку з Fiat Doblo заміна ременя ГРМ займає мінімум 4 години, а максимум 8 годин.


Як часто міняти ремінь ГРМ?
Існує два основних способи керування клапанами – ремінь ГРМ і ланцюг ГРМ. Інтервал заміни залежить від використовуваної технології. Зазвичай конструктори цього двигуна визначають термін служби клапанного механізму, і вони мають бути головним визначальним фактором. Також варто порадитися з механіками, адже навіть виробник може помилитися і фахівці в цьому питанні рекомендують частішу заміну, щоб уникнути серйозної поломки. Згодом встановилися певні рамки, що визначають ці інтервали.
У разі заміни ременя ГРМ це 120 тисяч км або 5 років. Якщо автомобіль використовується переважно в місті, варто скоротити цей термін. Те саме стосується і заміни ременя ГРМ на дизельному паливі, що збільшує навантаження на ремінь. Чому 5 років? Оскільки ремінь виготовлено з тефлону і шнура зі скловолокна, зокрема з гуми, яка з віком втрачає свої властивості і може зламатися набагато швидше.
Кажуть, що ланцюг ГРМ не підлягає заміні. У деяких старих двигунах це було можливо, але тепер навіть ланцюг з часом потребує заміни. Його інтервал, звісно, набагато більший через його високу міцність. Однак з часом він розтягнеться і почне шуміти, та й сама заміна буде дорожчою за ремінь. Заміна ланцюга ГРМ потрібна, коли він починає видавати металевий дзвін. Це може трапитися як на 150 тис. км, а також на 400 тис. км. Тому конкретного пробігу або часу заміни немає. Регулярна заміна моторного масла сприяє збільшенню терміну його служби.


Чи потрібно міняти масло під час заміни ременя ГРМ?
Ні, не треба. У разі пасової системи газорозподілу система змащення двигуна є окремим компонентом і не впливає на інші. Під час заміни ланцюга ГРМ, який змащується моторним мастилом, його також не потрібно замінювати. Під час заміни ланцюга все мастило стікатиме в масляний піддон. Якщо масло забруднене під час заміни оливи, його слід замінити. Одна з ситуацій, за якої варто замінити масло після заміни ременя ГРМ, це під час купівлі автомобіля. Якщо двигун із ремінним приводом, його слід замінити одразу після купівлі. У цей час також проводиться обслуговування масла і заміна фільтрів.


Чи потрібно міняти ремінь ГРМ разом із помпою?
Залежно від конструкції ремінь ГРМ може приводити в дію водяний насос (насос охолоджувальної рідини). Чи потрібно його замінити, коли відбувається заміна ременя ГРМ? Ви не зобов’язані, але воно того варте. У ситуації, коли вся система вже демонтована, варто купити водяний насос, якщо його не було в комплекті. Тоді ми уникнемо ситуації, коли ремінь ГРМ доведеться знову знімати для заміни самого насоса, що призведе до додаткових витрат. Ба більше, після зняття ременя ГРМ його не слід встановлювати на місце! Водяний насос може з часом протекти або заклинити. Коли він заїдає і раптово зупиняється, це може призвести до розриву ременя ГРМ, що призведе до серйозних пошкоджень. Іноді водяний насос також діє як натягувач, тому його заміна може знадобитися для правильного натягу ременя ГРМ.


Як дізнатися, коли міняли ремінь ГРМ?
Ви нещодавно купили автомобіль і не знаєте, коли було замінено ремінь ГРМ? Після заміни механіки можуть наклеїти наклейку з датою і пробігом на кришку ГРМ або поруч з нею. Найчастіше це наклейка з логотипом виробника встановленого ГРМ.


З яких компонентів складається система хронометражу?
Для двигунів, керованих ременем ГРМ, найпоширенішими компонентами системи є:


 • Ремінь ГРМ
 • Натяжний ролик
 • Направляючий ролик
 • Важіль натягувача
 • Помпа
 • Якщо двигун оснащений ланцюгом ГРМ, загальні компоненти включають:
 • Тимчасовий ланцюг
 • Натягувач ланцюга
 • Направляюча
 • натяжна рейка
 • Шестерні


Коли справа доходить до поділу ременів, ми розрізняємо ремені, армовані кевларом, і ремені, що працюють у масляній ванні. Таке рішення з ременем ГРМ у маслі застосовувалося, наприклад, у 1.8 TDCi в моделях Ford. Це рішення дає змогу досягти вдвічі більшого пробігу між замінами. Ланцюги ГРМ можна розділити на однорядні, дворядні та багаторядні. Рекомендованими виробниками компонентів фаз газорозподілу є: Bosch, INA, SKF, Febi, Gates, Conti, Dayco або SNR.


Як перевірити ремінь ГРМ?
На жаль, визначити стан ременя ГРМ дуже складно, тому було надано рекомендації щодо його заміни одразу після купівлі автомобіля з пробігом. Незважаючи на те, що ремінь ГРМ може бути видно, його знос може бути непомітний. Можливо, механік зміг би помітити

У цій рубриці