СТО КИЇВ. Автосервіс Київ. Ремонт двигунів

Ремонт автомобілів, двигуна, ходової, паливної системи, рихтування, фарбування. Ремонт і обслуговування авто

Заміна зчеплення Київ ціна.

Вартість заміни зчеплення.

Заміна зчеплення з вижимним підшипником.

Заміна подвійного зчеплення

Заміна зчеплення ціна Київ.

Вартість заміни зчеплення.

Заміна зчеплення з вижимним підшипником.

Заміна подвійного зчеплення

                         Заміна зчеплення ціна Київ. Вартість заміни зчеплення

Заміна зчеплення в Києві при режимі старт-стоп в постійних пробках і нескінченних перемиканнях передач є буденною справою для щоденних поїздок. Середній термін служби зчеплення для механічної коробки передач становить близько 150000 км при щадному режимі експлуатації. Але, бувають і недосвідчені водії, яким для плавної їзди необхідно більше часу перш, ніж відпустити повністю педаль зчеплення, або автомобілісти, які їздять з причепом. У такому разі зчеплення може підгоріти або стертися вже до 40000 пробігу автомобіля, а то й раніше.
Якщо у вас з’явилися перші сигнали зношеного зчеплення, телефонуйте до нас, щоб записатися на діагностику.
Поширені сигнали неполадки зчеплення:

  • вмикання і вимикання передачі супроводжується незвичним шумом;
  • передача вмикається з великим зусиллям;
  • машина погано набирає швидкість, помічено пробуксовування зчеплення;
  • мотор працює з нехарактерним ревом;
  • виникнення неприємного запаху;
  • поява вібрації в процесі їзди.

При значному пробігу, ми рекомендуємо виконувати комплекс заходів у вигляді заміни зчеплення і вижимного підшипника із заміною сальника коленвала, щоб запобігти повторному втручанню в цей вузол найближчим часом.

З ознаками поломки визначилися, але чому зчеплення виходить з ладу? 

Досвідчені професіонали обґрунтовують поломку такими причинами:

  • Попадання моторного мастила на фрагменти зчеплення, спричинене несправністю сальників.
  • Схильність водія до швидкої та агресивної їзди.
  • Неправильне перемикання передачі.
  • Знос і несвоєчасна заміна запчастини.


Відкладання ремонту шкодить транспортному засобу, адже йде робота на межі можливостей. Зрештою, водій зіткнеться з проблемою, яка виникне в найнезручніший момент. Доведеться викликати евакуатор, попутно підбираючи автосервіс. Вибираючи бюджетні компанії, можна нарватися на неякісну роботу, що стане катастрофою для роботи машини. Наші співробітники неодноразово стикалися з недобросовісним ремонтом і переробляли роботу після аматорів. Не варто ризикувати функціональністю авто і свободою пересування. Довіряйте нашим фахівцям і отримуйте обслуговування високого класу. Наші автомеханіки рекомендують здійснювати систематичне технічне обслуговування. Своєчасна діагностика допоможе заощадити час і кошти. Краще швидко виправити дрібні неполадки, ніж надовго залишитися без улюбленого авто.

Наш автосервіс розташований на Лівому і Правому березі Києва. Вартість заміни зчеплення варіюється в діапазоні доступному кожному клієнту і залежить від типу і складності демонтажу коробки передач.

Остаточна ціна заміни зчеплення на машині з МКПП залежить від типу автомобіля. Більшість систем зчеплень МКПП можна замінити за 3-5 годин, а для інших складних ситуацій або типів кріплень потрібно більше часу. Щоб точно зорієнтуватися у вартості, треба привезти авто для огляду нашими механіками. Попередньо можна проконсультуватися телефоном або залишити заявку на сайті. Якщо стан авто вимагає додаткових процедур, то ми можемо замінити мастило ДВЗ і здійснити огляд ходової частини, при виявленні несправності трансмісії зробити капітальний ремонт коробки передач. Також ми виконуємо ремонт двигуна з бензиновим мотором і капітальний ремонт дизельних двигунів під ключ.

Для запису на послуги заміни зчеплення можна зателефонувати за вказаним номером або заповнити зручну форму зворотного зв’язку. Наш менеджер передзвонить і визначить усі деталі. Вибирайте зручний час і піклуйтеся про своє улюблене авто.
Зчеплення вважається одним з ключових фрагментів транспорту. Його функція полягає в транспортуванні крутного моменту від силового агрегату до КПП. При некоректній роботі цього механізму, комфортне водіння перетворюється на каторгу.


Автомеханіки нашого СТО AUTOCENTER вирішать проблему шляхом заміни важливого транспортного вузла. Рекомендуємо вибирати саме наш автосервіс, адже виконання подібної роботи аматорами загрожує серйозними наслідками. Наша компанія обладнана необхідними для роботи інструментами і складом з асортиментом деталей. Автомайстри давно відновлюють початкові функції транспорту, тому з легкістю виконають заміну зчеплення.


Наші співробітники визначать масштаб несправності і чесно інформують власника авто про необхідність ремонту окремих елементів або повної заміни комплекту. У другому випадку, автолюбителю потрібно приготуватися заплатити трохи більше. Незважаючи на фінансові витрати, подібне рішення буде правильним, адже будь-який компонент зношується і може спричинити неприємні ситуації.


Надання послуг із заміни зчеплення займуть від 3 до 4 годин. Цей час, найчастіше, неточний, адже кожна конструкція має індивідуальний пристрій. Деякі конструкції можуть бути складними, через що майстрам доведеться попрацювати довше.
Телефонуйте до нас і приїжджайте на діагностику.